24. tek po vinski cesti

DOLENJSKI POKAL 2019,

TEKI DOLENJSKE za POKAL VZAJEMNE

ŠD SUŠICA Dol. Pirošica organizira v nedeljo, 13. 10. 2019, s štartom ob 11. uri 24. tek po vinski cesti 

Štart in cilj: stara OŠ Bušeča vas, Bušeča vas 38

Proga je dolga 9650m z višinsko razliko 175m, 9335m – asfalt                                    

Kategorije:moški :    A         2000  in mlajši URNIK:

                                    B          1999 – 1990     09. 15 do 10. 45 :         prijave

                                    C          1989 – 1985     ob 11. 00:                    štart teka 9650m

                                    D         1984 – 1980     ob 11. 02:                    štart teka 360m

                                    E          1979 – 1975     ob 11. 07:                    štart teka 600m

                                    F          1974 – 1970     ob 11. 13:                    štart teka 1720m

                                    G         1969 – 1965     ob 13. 00:                    podelitev nagrad teka     

                                    H         1964 – 1960                            

                                    I           1959 – 1955

                                    J           1954 – 1950

                                    K          1949 in starejši                                                                      

ženske:                      A          1995 in mlajše                                    

                                    B          1994 – 1985

                                    C          1984 – 1975                                                    www.sdsusica.si

                                    D          1974 – 1965                

                                    E          1964 in starejše                                                                      

Trasa proge: Bušeča vas – Dol. Pirošica – Gor. Pirošica – Brvi – Stojanski vrh – Gadova peč – Vinji vrh – Vrhovska vas – Bušeča vas                                                                    

Proga 1720m poteka po Bušeči vasi in ima cca 30m višinske razlike,  asfalt.

Kategorije: – moški     L          2009 – 2007                 ženske            F          2009 – 2007

                                    M         2006 – 2004                                         G          2006 – 2004

                                    N         2003  in starejši                                     H          2003 in starejše

Proga 600m poteka po Bušeči vasi in ima cca 2m višinske razlike, asfalt.

Kategorija: – dečki       O         2010 – 2012                             deklice: I          2010 – 2012

Proga 360m poteka po Bušeči vasi, asfalt.

Kategorija: – dečki       P          2013  in mlajši                         deklice: J          2013 in mlajše

Prijavnina:  12 € nad 15 let, 5 € osnovnošolci in 3 € do 6 let. Pohodniki:10 € ali 2 €

Nagrade:     tek 9650m – absolutno – majolke, po kategorijah – medalje in praktične nagrade

                    tek 1720m, 600m – medalje in 360m – spominske medalje

Vsak udeleženec teka dobi malico in priložnostno darilo.         inf.:  040 870 514 – Marjan Lopatič

Štart pohoda (cca 1 ura) ob 10.30 na štartu teka.

Bušeča vas leži na desnem bregu reke Krke. Na štart teka je najlažje priti po cesti od Kostanjevice na Krki proti Brežicam. Na križišču v Cerkljah ob Krki zavijete desno in po 3km vožnje ste na štartu. Druga možnost je po hitri cesti  Novo mesto – Čatež ob Savi, kjer na Čatežu na semaforiziranem križišču nadaljujete z vožnjo mimo gostilne Budič in ob Krki do Krške vasi, tam pa pred mostom zavijete levo. Do štarta je še 5,5km

Občina Brežice             KS Cerklje ob Krki             Vabljeni

41. nogometni turnir

ŠD SUŠICA ORGANIZIRA

41. NOGOMETNI TURNIR

V NEDELJO 14. 7.   ob 9. uri

Na igrišču v Bušeči vasi

PRIJAVNINA: 20 €

Žreb: petek 12. 7. ob 20.uri – Bar Blondy

NAGRADE:

1.: pokal, odojek

2.: pokal, praktična nagrada

3.: pokal, praktična nagrada 4.: praktična nagrada

Nagrajena bosta – najboljši igralec in vratar

Inf.: 041 791 489 (Robi)                                              

Občina Brežice!                                                        VABLJENI

Košarka

4. 02. 2019

ČLANI : VETERANI

55 : 80 (23 : 37)

Strelci:

ČLANI: Hribar David 7, Jerič Denis 20, Unetič Sandi, Lopatič Grega 7, Pavlovič Simon II, Pavlovič Alen , Kodrič Matija 11, Tomše Andrej2, Kvartuh Martin 2, Baznik Din, Sporiš Lovro 6

VETERANI: Kodrič Damjan 7, Prša Daniel 15, Pavlovič Andrej 28, Kodrič Tomaž 4, Trivunovič Goran 6, Sintič Boštjan 11, Lopatič Marjan 9

ODBOJKA

ČLANI : VETERANI

2 : 3 (-18, -22, 10, 17, -21)

Člani:

Pavlovič Jernej 3, Pavlovič Alen 7, Hribar David 15, Sintič Žiga 17, Jerič Denis 6, Oštir Zala 3, Kvartuh Martin 5, Sporiš Lovro 6

Veterani:

Jamnik Vinko 3, Sintič Boštjan 5, Trivunovič Goran 7, Lopatič Marjan 1, Kožar Mitja 7, Prša Daniel 6, Pavlovič Andrej 10, Oštir Alfonz 3

  28. 1. 2019

ŠD SUŠICADol. Pirošica

BILTEN

21. EKIPNI TURNIR V NAMIZNEM TENISU

Bušeča vas, 26. 01. 2019

Organizator:   ŠD Sušica

Datum:           26. 01. 2019

Kraj:               OŠ Bušeča vas

SODELUJOČE EKIPE:

  1. Podbočje (Dornik Marjan, Kuntarič Stane)
  2. ŠD Sušica I (Kvartuh Andrej, Sintič Žiga)
  3. ŠD Sušica II (Sintič Boštjan, Sintič Žan)
  4. ŠD Sušica III ( Zorko Klemen, Škaler Franc)
  5. ŠD Sušica IV ( Škaler Kajetan, Zorki Julia Eva)
  6. ŠD Sušica V (Škaler Filip, Zorko Vid Klemen)
  7. ŠD Sušica VI (Kožar Jure, Lopatič Marjan)
  8. ŠD Amater (Udovič Rok, Udovič Darko)

PREDTEKOVANJE:

SKUPINA A:

  1. krog:
 ŠD Sušica I : Podbočje   0 : 2
Kvartuh Andrej : Kuntarič Stane 2 : 3  
Sintič Žiga : Dornik Marjan 0 : 3  
ŠD Sušica IV : ŠD Sušica V   1 : 2
Škaler Kajetan : Zorko Vid Klemen 3 : 1  
Zorko Julia Eva : Škaler Filip 0 : 3  
Škaler K., Zorko E. : Zorko V., Škaler F 0 : 3  
  1. krog:
Podbočje : ŠD Sušica V   2 : 0
Dornik Marjan : Zorko Vid Klemen 3 : 0  
Kuntarič Stane : Škaler Filip 3 : 0  
ŠD Sušica I : ŠD Sušica IV   2 : 0
Kvartuh Andrej : Zorko Julia Eva 3 : 0  
Sintič Žiga : Škaler Kajetan 3 : 0  
  1. krog:
 ŠD Sušica IV : Podbočje   0 : 2
Škaler Kajetan : Kuntarič Stane 0 : 3  
Zorko Julia Eva : Doenik Marjan 0 : 3  
ŠD Sušica V : ŠD Sušica I   0 : 2
Škaler Filip : Sintič Žiga 0 : 3  
Zorko Vid Klemen : Kvartuh Andrej 0 : 3  

Lestvica

1 Podbočje 3 3 0 6 : 0 6
2 ŠD Sušica I 3 2 1 4 : 2 4
3 ŠD Sušica V 3 1 2 3 : 5 2
4 ŠD Sušica IV 3 0 3 1 : 6 0

SKUPINA B:

  1. krog:
 ŠD Sušica II : ŠD Sušica III   1 : 2
Sintič Boštjan : Škaler Franc 0 : 3  
Sintič Žan : Zorko Klemen 3 : 2  
Sintič B., Sintič Ž. : Škaler F., Zorko K. 0 : 3  
ŠD Sušica VI : ŠD Amater   0 : 2
Kožar Jure : Udovič Rok 1 : 3  
Lopatič Marjan : Udovič Darko 0 : 3  
  1. krog:
ŠD Sušica III : ŠD Amater   0 : 2
Zorko Klemen : Udovič Rok 0 : 3  
Škaler Franc : Udovič Darko 0 : 3  
ŠD Sušica II : ŠD Sušica VI   1 : 2
Sintič Boštjan : Lopatič Marjan 1 : 3  
Sintič Žan : Kožar Jure 3 : 1  
Sintič B., Sintič Ž. : Lopatič M., Kožar J. 2 : 3  
  1. krog:
ŠD Sušica VI : ŠD Sušica III   1 : 2
Kožar Jure : Škaer Franc 1 : 3  
Lopatič Marjan : Zorko Klemen 3 : 2  
Lopatič M., Kožar J. : Škaler F., Zorko K. 0 : 3  
ŠD Amater : ŠD Sušica II   2 : 0
Udovič Darko : Sintič Žan 3 : 0  
Udovič Rok : Sintič Boštjan 3 : 0  

Lestvica

1 ŠD Amater 3 3 0 6 : 0 6
2 ŠD Sušica III 3 2 1 4 : 4 4
3 ŠD Sušica VI 3 1 2 3 : 5 2
4 ŠD Sušica II 3 0 3 2 : 6 0

POLFINALE:

 Podbočje : ŠD Sušica III   2 : 0
Dornik Marjan : Škaler Franc 3 : 0  
Kuntarič Stane : Zorko Klemen 3 : 0  
ŠD Amater : ŠD Sušica I   1 : 2
Udovič Darko : Sintič Žiga 2 : 3  
Udovič Rok : Kvartuh Andrej 3 : 2  
Udovič D., Udovič R. : Sintič Ž., Kvartuh A. 0 : 3  

FINALE:

Podbočje : ŠD Sušica I   1 : 2
Dornik Marjan : Sintič Žiga 3 : 0  
Kuntarič Stane : Kvartuh Andrej 0 : 3  
Dornik M., Kuntarič S. : Sintič Ž., Kvartuh A. 0 : 3  

ZA 3. MESTO

ŠD Sušica III : ŠD Amater   0 : 2
Zorko Klemen : Udovič Rok 0 : 3  
Škaler Franc : Udovič Darko 0 : 3  

KONČNI VRSTNI RED:

  1. ŠD Sušica I
  2. Podbočje
  3. ŠD Amater
  4. ŠD Sušica III

Dol. Pirošica, 27. 1. 2019                                     Bilten izdelal: Marjan Lopatič

PROGRAM DELA ZA LETO 2018

NOGOMETNA SEKCIJA:

– sodelovanje v TRIM LIGI – ekipa dečkov

– sodelovanje v MMNL Brežice – Krško – članska ekipa

– sodelovanje na turnirjih

– organizacija 41. nogometnega turnirja 13. 7.

– organizacija 12. turnirja med vasmi 20. 10.

– organizacija TRIM LIGE za dečke

– organizacija MMNL Brežice – Krško

– organizacija pokalnega turnirja  – TRIM LIGA – 23. 6.

– tekma poročeni : neporočeni 

– tekma člani : veterani 

– redna vadba – dečki

– redna vadba – ostali  celo leto – 2 uri tedensko

ŠAHOVSKA SEKCIJA:

– prvenstvo društva za vse kategorije 9. 3.

– šola šaha – marec

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

SEKCIJA ZA TENIS IN NAMIZNI TENIS:

– prvenstvo društva v namiznem tenisu za vse kategorije 13. in 14. 12.

– zimska liga ŠD Sušica v namiznem tenisu

– prvenstvo društva v tenisu za vse kategorije junij

– prvenstvo KS Cerklje ob Krki v namiznem tenisu za vse kategorije 18.  in 19. 1.

– odprto ekipno prvenstvo ŠD SUŠICA v namiznem tenisu 26. 1.

– šola tenisa – maj in junij

– šola namiznega tenisa – november

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

– redna vadba namizni tenis – zima

– redna vadba tenis – poleti

SEKCIJA ZA KOŠARKO IN ODBOJKO:

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

– tekma člani : veterani – košarka – 21. 1.

– tekma člani : veterani – odbojka – 28. 1.

– redna vadba  košarka, odbojka – zima

– redna vadba odbojka na pesku – poleti

SEKCIJA ZA ŠPORT IN REKREACIJO:

– 24. tek po vinski cesti 13. 10.

– prvenstvo društva v kolesarstvu za vse kategorije 2. 6.

– velikonočni pohod 22. 4.

– organizacija smučarskega izleta

– organizacija kolesarskega izleta

– izlet na tekmo svetovnega pokala v smučarskih poletih v Planici 23. 3

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

– 36 redni zbor članov 12. 1.

– društveni izlet

Organi društva od ustanovitve dalje

UPRAVNI ODBOR

leto Predsednik Podpredsednik Tajnik Blagajnik Član
2019 Lopatič Grega Kožar Mitja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2017 Pavlovič Damjan I Kožar Mitja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2015 Pavlovič Damjan I Kožar Mitja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2013 Pavlovič Damjan I Lekić Tanja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2011 Pavlovič Damjan I Lekić Tanja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2009 Lekić Tanja Pavlovič Damjan I Lopatič Marjan Tomše Roman  
2007 Lekić Tanja Unetič Darko Lopatič Marjan Tomše Roman  
2005 Lekić Tanja Unetič Darko Lopatič Marjan Tomše Roman  
2003 Lekić Tanja Pavlovič Damjan I Lopatič Marjan Tomše Roman  
2001 Lekić Tanja Pavlovič Damjan I Lopatič Marjan Tomše Roman  
1999 Lekić Tanja Kodrič Tomaž Lopatič Marjan Tomše Roman  
1997 Srečković Željko Lekić Tanja Lopatič Marjan Tomše Roman  
1995 Kovačević Drago Lekić Tanja Lopatič Marjan Jamnik Jožica  
1993 Kovačević Drago Pavlovič Pranc I Lopatič Marjan Jamnik Jožica  
1991 Kožar Franci Jamnik Vinko Lopatič Marjan Oštir Renata  
1989 Kožar Franci Jamnik Vinko Lopatič Marjan Oštir Renata  
1987 Jamnik Vinko Štefanič Alojz Lopatič Marjan Oštir Renata  
1985 Jamnik Vinko Kovačevič Drago Lopatič Marjan Lopatič Hedvika  
1983 Kožar Vlado st. Jamnik Vinko Lopatič Marjan Lopatič Martina (Mihajlović) Kožar Jože

Vodje sekcij

leto Nogomet Šah Nam. tenis in tenis Sport in rekreacija Smučanje Košarka in odbojka
2019 Veličevič Robert Hribar David Kožar Jure Turk Anže   Matijevič Aleš
2017 Kvartuh Gregor Hribar Srečko Kožar Jure Turk Anže   Matijevič Aleš
2015 Veličevič Robert Hribar Srečko Kožar Jure Turk Anže   Matijevič Aleš
2013 Veličevič Robert Hribar Srečko Kožar Jure Unetič Sandi   Kožar Mitja
2011 Kvartuh Gregor Hribar Srečko Kvartuh Jaka Unetič Sandi   Kožar Mitja
2009 Kvartuh Gregor Hribar Srečko Barbič Peter Unetič Sandi   Kožar Mitja
2007 Veličevič Robert Hribar Srečko Barbič Peter Kvartuh Jaka   Kožar Mitja
2005 Štefanič Milan Hribar Srečko Barbič Peter Zupančič Robert   Kožar Mitja
2003 Veličevič Robert Hribar Srečko Barbič Peter Zupančič Robert   Kožar Mitja
2001 Veličevič Robert Kovačević Dejan Barbič Peter Kožar Aleksander   Kožar Mitja
1999 Veličevič Robert Unetič Darko Kovačević Drago Kožar Aleksander   Kožar Mitja
1997 Kožar Franci Unetič Darko Kovačević Drago Lopatič Hedvika   Veličevič Robert
1995 Kožar Aleksander Unetič Darko Škul Igor Tomše R. (Lovše G)   Srečković Željko
1993 Štefanič Darko Unetič Darko Lekić Tanja Srečković Ž.(Tomše R) Zevnik Robi  
1991 Štefanič Milan Unetič Darko Hribar Srečko Lekić Tanja Prah Srečko  
1989 Štefanič Milan Kovačević Drago Tomše A, (Hribar S) Lavrinšek V(Lekić T) Prah Srečko  
1987 Štefanič Milan Tirmenštajn Boris Srečković Ž (Lavrinšek V) Tomše Albert Prah Srečko  
1985 Štefanič Alojz Tirmenštajn Boris Lavrinšek V,(Štefanič Mi) Tomše Albert Jurman Marjan  
1983 Štefanič Alojz Tirmenštajn Boris Zakovšek Edo Štefanič Franc (Tomše A,)    

NADZORNI ODBOR

leto Predsednik član Član Rezervni član Rezervni član
2019 Kožar Aleksander Hribar Srečko Pavlovič Damjan    
2017 Kožar Aleksander Veličevič Robert Lopatič Grega    
2015 Kožar Aleksander Kvartuh Gregor Pavlovič Alen Barbič Peter Barbič Jože
2013 Kožar Aleksander Kvartuh Gregor Matijevič Aleš Barbič Peter Barbič Jože
2011 Kožar Aleksander Kvartuh Marko Matijevič Aleš Barbič Peter Barbič Jože
2009 Kvartuh Jaka Kvartuh Marko Matijevič Aleš Pincolič Matjaž Barbič Jože
2007 Pavlovič Damjan I Kvartuh Gregor Kožar Aleksander Pavlovič Andrej II Matijevič Aleš
2005 Pavlovič Damjan I Veličevič Robert Kožar Aleksander Pavlovič Andrej II Kvartuh Jaka
2003 Kožar Aleksander Dornik Andrej Kožar Jože Pavlovič Andrej II Unetič Darko
2001 Hribar Srečko Kožar Jože Lopatič Hedvika Unetič Darko Jamnik Tanja
1999 Kožar Jože Lopatič Hedvika Hribar Srečko Pavlovič Damjan I Jamnik Tanja
1997 Kodrič Tomaž Jamnik Vinko Hribar Srečko Pavlovič Robi I Pavlovič Damjan I
1995 Hribar Srečko Jamnik Vinko Pavlovič Robi I Kodrič Martina Kovačević Marjana
1993 Hribar Srečko Jamnik Vinko Prah Srečko Lopatič Miran Komatar Jožica
1991 Pavlovič Franci I Štefanič Darko Kožar Jože Štefanič Martina Pavlovič Damjan I
1989 Pavlovič Franc I Gramc Martin Štefanič Darko Štefanič Martina Kožar Jože
1987 Kovačević Drago Lopatič Hedvika Kožar Franci Kožar Vlado ml. Kožar Jože
1985 Kožar Vlado st. Zakovšek Edo Kožar Jože Lopatič Miran Kožar Franci
1983 Pavlovič Franc I Tomše Albert Srečković Željko Kožar Cvetka Lopatič Ivan

DISCIPLINSKA KOMISIJA                                                                  GOSPODAR

leto Predsednik član Član   Gospodar
2019 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2017 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2015 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2013 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2011 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2009 Jamnik Vinko Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2007 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2005 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2003 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2001 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
1999 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
1997 Kovačević Drago Lopatič Ivan Pavlovič Franci II   Lopatič Marjan
1995 Pavlovič Franci I Kožar Franci Baznik Miha st.   Lopatič Marjan
1993 Baznik Miha st. Štefanič Milan Kožar Franci   Hribar Srečko
1991 Kovačević Drago Baznik Miha st. Lopatič Hedvika   Unetič Darko (Jamnik V)
1989 Jurman Marjan Baznik Miha st. Lopatič Hedvika   Unetič Darko (Hribar S)
1987 Pavlovič Franc I Jurman Marjan Gramc Martin   Lopatič Miran
1985 Kovačević Drago Pavlovič Franc I Kožar Karl   Lopatič Marjan
1983 Kožar Karl Štefanič Milan Zakovšek Brane (Kovačevič Dr.)    

Ekipni turnir v namiznem tenisu

     ŠD SUŠICA  organizira                   

 ekipni turnir v NAMIZNEM TENISU

kdaj:   SOBOTA

26. 01. ob 18.30 v OŠ Bušeča vas

ŽREB: ob 19.00

Prijavnina 8€

V EKIPI NASTOPATA DVA ALI TRIJE IGRALCI

 NAGRADE:

1. mesto: pokal, praktična nagrada

2. mesto: pokal, praktična nagrada

3. mesto: pokal, praktična nagrada

4. mesto: praktična nagrada

Prijave pred začetkom turnirja!!

inf. tel. 031 556 040  (Jure), 040 870 514 (Marjan)

OBČINA BREŽICE       VABLJENI

Turnir KS v namiznem tenisu

ŠD SUŠICA                       

organizira prvenstvo KS Cerklje ob Krki

v NAMIZNEM TENISU

URNIK:             OŠ Bušeča vas

– PETEK 18. 1.

            ob 18.00 – dečki – posamezno

      ob 19.00 – veterani – posamezno

      ob 20.00 – člani – mešane dvojice

      ob 20.00 – članice – posamezno

– SOBOTA 19. 1.

            ob 18.30 – člani – posamezno

      ob 20.30 – člani – dvojice

 

PRIJAVNINA: 3€                         Nagrade: medalje

 

Prijave pred začetkom TURNIRJA.

Informacije tel.  031 556 040  (Jure), 040 870 514 (Marjan))

 

Pravico nastopa imajo: krajani, zaposleni v KS, člani društev iz KS Cerklje ob Krki   

 

                 OBČINA BREŽICE                        VABLJENI!

 

Vabilo

  1. REDNI ZBOR ČLANOV  ŠPORTNEGA DRUŠTVA SUŠICA

   DOL. PIROŠICA

 

Kdaj: SOBOTA  12. 01. 2019 ob 18.45

Kje: OŠ Bušeča vas

Dnevni red.                                                     

  1. Otvoritev zbora članov in pozdrav gostov
  2. Izvolitev delovnega predsedstva
  3. Poročila o delu za leto 2018
  4. Razprava po poročilih
  5. Razrešnica organom društva
  6. Izvolitev organov društva
  7. Predlog programa dela in finančnega načrta za leto 2019
  8. Razprava in sprejem programa dela in finančnega načrta za leto 2019
  9. Podelitev nagrad in priznanj
  10. Pobude, vprašanja in zaključek zbora članov z družabnim srečanjem

 

OBVESTILO

 ČLANARINA: odrasli – 7€, dijaki, študenti – 5€, osnovnošolci in mlajši – 3€ in jo lahko plačate na zboru članov.

 

 

V petek 18. 01. in soboto 19. 01. bo v OŠ Bušeča vas prvenstvo KS Cerklje ob Krki v namiznem tenisu za vse kategorije, v soboto 26. 01. pa bo ekipni turnir v namiznem tenisu.

 

Tekma v Člani : Veterani – košarka – 21. 1., odbojka 28. 1..

 

VABLJENI!!                                                                    UPRAVNI ODBOR