ŠD SUŠICADol. Pirošica

BILTEN

21. EKIPNI TURNIR V NAMIZNEM TENISU

Bušeča vas, 26. 01. 2019

Organizator:   ŠD Sušica

Datum:           26. 01. 2019

Kraj:               OŠ Bušeča vas

SODELUJOČE EKIPE:

  1. Podbočje (Dornik Marjan, Kuntarič Stane)
  2. ŠD Sušica I (Kvartuh Andrej, Sintič Žiga)
  3. ŠD Sušica II (Sintič Boštjan, Sintič Žan)
  4. ŠD Sušica III ( Zorko Klemen, Škaler Franc)
  5. ŠD Sušica IV ( Škaler Kajetan, Zorki Julia Eva)
  6. ŠD Sušica V (Škaler Filip, Zorko Vid Klemen)
  7. ŠD Sušica VI (Kožar Jure, Lopatič Marjan)
  8. ŠD Amater (Udovič Rok, Udovič Darko)

PREDTEKOVANJE:

SKUPINA A:

  1. krog:
 ŠD Sušica I : Podbočje   0 : 2
Kvartuh Andrej : Kuntarič Stane 2 : 3  
Sintič Žiga : Dornik Marjan 0 : 3  
ŠD Sušica IV : ŠD Sušica V   1 : 2
Škaler Kajetan : Zorko Vid Klemen 3 : 1  
Zorko Julia Eva : Škaler Filip 0 : 3  
Škaler K., Zorko E. : Zorko V., Škaler F 0 : 3  
  1. krog:
Podbočje : ŠD Sušica V   2 : 0
Dornik Marjan : Zorko Vid Klemen 3 : 0  
Kuntarič Stane : Škaler Filip 3 : 0  
ŠD Sušica I : ŠD Sušica IV   2 : 0
Kvartuh Andrej : Zorko Julia Eva 3 : 0  
Sintič Žiga : Škaler Kajetan 3 : 0  
  1. krog:
 ŠD Sušica IV : Podbočje   0 : 2
Škaler Kajetan : Kuntarič Stane 0 : 3  
Zorko Julia Eva : Doenik Marjan 0 : 3  
ŠD Sušica V : ŠD Sušica I   0 : 2
Škaler Filip : Sintič Žiga 0 : 3  
Zorko Vid Klemen : Kvartuh Andrej 0 : 3  

Lestvica

1 Podbočje 3 3 0 6 : 0 6
2 ŠD Sušica I 3 2 1 4 : 2 4
3 ŠD Sušica V 3 1 2 3 : 5 2
4 ŠD Sušica IV 3 0 3 1 : 6 0

SKUPINA B:

  1. krog:
 ŠD Sušica II : ŠD Sušica III   1 : 2
Sintič Boštjan : Škaler Franc 0 : 3  
Sintič Žan : Zorko Klemen 3 : 2  
Sintič B., Sintič Ž. : Škaler F., Zorko K. 0 : 3  
ŠD Sušica VI : ŠD Amater   0 : 2
Kožar Jure : Udovič Rok 1 : 3  
Lopatič Marjan : Udovič Darko 0 : 3  
  1. krog:
ŠD Sušica III : ŠD Amater   0 : 2
Zorko Klemen : Udovič Rok 0 : 3  
Škaler Franc : Udovič Darko 0 : 3  
ŠD Sušica II : ŠD Sušica VI   1 : 2
Sintič Boštjan : Lopatič Marjan 1 : 3  
Sintič Žan : Kožar Jure 3 : 1  
Sintič B., Sintič Ž. : Lopatič M., Kožar J. 2 : 3  
  1. krog:
ŠD Sušica VI : ŠD Sušica III   1 : 2
Kožar Jure : Škaer Franc 1 : 3  
Lopatič Marjan : Zorko Klemen 3 : 2  
Lopatič M., Kožar J. : Škaler F., Zorko K. 0 : 3  
ŠD Amater : ŠD Sušica II   2 : 0
Udovič Darko : Sintič Žan 3 : 0  
Udovič Rok : Sintič Boštjan 3 : 0  

Lestvica

1 ŠD Amater 3 3 0 6 : 0 6
2 ŠD Sušica III 3 2 1 4 : 4 4
3 ŠD Sušica VI 3 1 2 3 : 5 2
4 ŠD Sušica II 3 0 3 2 : 6 0

POLFINALE:

 Podbočje : ŠD Sušica III   2 : 0
Dornik Marjan : Škaler Franc 3 : 0  
Kuntarič Stane : Zorko Klemen 3 : 0  
ŠD Amater : ŠD Sušica I   1 : 2
Udovič Darko : Sintič Žiga 2 : 3  
Udovič Rok : Kvartuh Andrej 3 : 2  
Udovič D., Udovič R. : Sintič Ž., Kvartuh A. 0 : 3  

FINALE:

Podbočje : ŠD Sušica I   1 : 2
Dornik Marjan : Sintič Žiga 3 : 0  
Kuntarič Stane : Kvartuh Andrej 0 : 3  
Dornik M., Kuntarič S. : Sintič Ž., Kvartuh A. 0 : 3  

ZA 3. MESTO

ŠD Sušica III : ŠD Amater   0 : 2
Zorko Klemen : Udovič Rok 0 : 3  
Škaler Franc : Udovič Darko 0 : 3  

KONČNI VRSTNI RED:

  1. ŠD Sušica I
  2. Podbočje
  3. ŠD Amater
  4. ŠD Sušica III

Dol. Pirošica, 27. 1. 2019                                     Bilten izdelal: Marjan Lopatič

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *