Bilten namizni tenis

Organizator:   ŠD Sušica

Datum:           17. in 18. 1. 2020

Kraj:               OŠ Bušeča vas

Število nastopajočih po kategorijah:

– dečki posamezno:                 3   

– veterani posamezno:            6

– člani posamezno:                13

– člani dvojice:                        5

REZULTATI

DEČKI POSAMEZNO:

Polfinale:

Vintar Rok Irt Jan 1 : 4

Finale:

 Sintič Žan Irt Jan 2 : 4

1. mesto: Irt Jan – Zasap

2. mesto: Sintič Žan – ŠD Sušica

3. mesto: Vintar Rok – ŠD Sušica

VETERANI POSAMEZNO:

Četrtfinale:

Vrenk Matej Udovič Darko 2 : 4
Prša danijel Lopatič Marjan 4 : 2

Polfinale:

Dornik Marjan Udovič Darko 4 : 2
Prša Danijel Tomič Martin 3 : 4

Finale:

 Dornik Marjan Tomič Martin 4 : 3

Za 3. mesto:

 Udovič Darko Prša Danijel 4 : 1

1. mesto: Dornik Marjan – ŠD Sušica

2. mesto: Tomič Martin – ŠD Amater

3. mesto: Udovič Darko – ŠD Amater

ČLANI POSAMEZNO:

1. krog.

Irt Jan Lopatič Marjan 4 : 1
Kožar Jure Vrenk Matej 0 : 4
Sintič Žiga Udovič Darko 4 : 0
Sintič Žan Prša Danijel 4 : 1
Tomič Martin Vintar Rok 4 : 0

Četrtfinale:

Dornik Marjan Irt Jan 4 : 1
Vrenk Matej Kvartuh Andrej 1 : 4
Sintič Žiga Sintič Žan 4 : 1
Tomič Martin Udovič Rok 4 : 3

Polfinale:

Dornik Marjan Kvartuh Andrej 4 : 0
Sintič Žiga Tomič Martin 4 : 3

Finale:

Dornik Marjan Sintič Žiga 4 : 1

Za 3. mesto:

Kvartuh Andrej Tomič Martin 3 : 4
  1. mesto: Dornik Marjan – ŠD Sušica
  2. mesto: Sintič Žiga – ŠD Sušica
  3. mesto: Tomič Martin – ŠD Amater
  4. mesto: Kvartuh Andrej – ŠD Sušica

ČLANI DVOJICE:

Četrtfinale:

Vintar Rok, Sintič Žan Kožar Jure, Prša Danijel 2 : 3

Polfinale:

Tomič Martin, Dornik Marjan Kožar Jure, Prša Danijel 3 : 0
Sintič Žiga, Kvartuh Andrej Udovič Rok, Udovič Darko 3 : 0

Finale:  

 Tomič Martin, Dornik Marjan Sintič Žiga, Kvartuh Andrej 0 : 3

Za 3. mesto

Kožar Jure, Prša Danijel Udovič Rok, Udovič Darko 1 : 3

1. mesto: Sintič Žiga, Kvartuh Andrej – ŠD Sušica

2. mesto: Tomič Martin, Dornik Marjan – ŠD Amater, ŠD Sušica

3. mesto: Udovič Rok, Udovič Darko – ŠD Amater 

4. mesto: Prša Danijel, Kožar Jure – ŠD Sušica

Dol. Pirošica, 20. 1. 2020

Poročilo izdelal: Marjan Lopatič

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *