Kategorija: Aktualno

MMNL 2024 – rezultati 6. kroga

6. krog – nedelja 26. 05. DRNOVO 
ŠTKD NeviodunumCerklje5:2
Gostilna Les Gofar tiskŠD Krka1:0
DrinkersiŠRD Vel. Mraševo7:1
ŠD Artoprost 

1.ŠTKD Neviodunum550024:1015
2.ŠD Krka530213:89
3.Gostilna Les Gofar tisk530214:129
4.Drinkersi521219:197
5.Cerklje521212:137
6.ŠD Arto520313:176
7.ŠRD Vel. Mraševo60061:250

NASLEDNJI KROG:

7. krog – nedelja 09. 06. KRŠKA VAS  
ŠD KrkaDrinkersi10 
CerkljeGostilna Les Gofar tisk11 
ŠD ArtoŠTKD Neviodunum12 
ŠRD Vel. Mraševoprost  

DISCIPLINSKI UKREPI: 7. krog

  • Martin Kuhar – ŠRD Veliko Mraševo – 2 x rumeni = rdeči – 8. krog
  • Lovro Sporiš – ŠRD Veliko Mraševo – 2 x rumeni = rdeči – 8. krog

KAZNI ZA EKIPE:

  • Gostilna Les Gofar tisk – 1 x dres – plačano

STRELCI:

  1. Mlakar Jan (ŠTKD Neviodunum)                            11 zadetkov

DROBNOGLED:

Drinkersi : ŠRD Vel. Mraševo                                       7 : 1 (3 : 0)

Mihorič Rok – 3, Mirt Miha – 2, Božič David – 2;  Urbanč Dejan – 1,

Gostilna Les Gofar tisk : ŠD Krka                                1 : 0 (1 : 0)

Cerjak Nik – 1

ŠTKD Neviodunum : Cerklje                                         5 : 2 (4 : 0)

Vrčko Janez – 2, Mlakar Jan – 1, Kožar Tomaž – 1, Nečemer Jan – 1; Grilc Primož – 1, Baznik Jurij – 1

MMNL 2024 – rezultati 5. kroga

5. krog – nedelja 19. 05. VEL. MRAŠEVO 
ŠRD Vel. MraševoGostilna Les Gofar tisk2:3
ŠD KrkaŠTKD Neviodunum1:5
CerkljeŠD Arto4:2
Drinkersiprost 

1.ŠTKD Neviodunum430019:812
2.ŠD Krka430113:79
3.Cerklje421110:87
4.Gostilna Les Gofar tisk420213:126
5.ŠD Arto520313:176
6.Drinkersi411212:184
7.ŠRD Vel. Mraševo50058:180

NASLEDNJI KROG:

6. krog – nedelja 26. 05. DRNOVO 
ŠTKD NeviodunumCerklje9
Gostilna Les Gofar tiskŠD Krka10
DrinkersiŠRD Vel. Mraševo11
ŠD Artoprost 

DISCIPLINSKI UKREPI: 5. krog

KAZNI ZA EKIPE:

STRELCI:

  1. Mlakar Jan (ŠTKD Neviodunum)                            10 zadetkov

DROBNOGLED:

ŠRD Vel. Mraševo : Gostilna Les Gofar tisk                2 : 3 ( )

Urbanč Dejan – 1, Bizjak Primož – 1; Račič Marko – 1, Jurečič Aleš – 1, Vareško Luka – 1

Cerklje : ŠD Arto                                                             4 : 2 ( )

 Travnikar Tim – 2, Baznik Rok – 1, Hribar david – 1; Grm Sašo – 1, Klevelj Alen – 1

ŠD Krka : ŠTKD Neviodunum                                      1 : 5 ( )

Ajster Marko – 1; Mlakar Jan – 3, Vrčko Janez – 1, Zakrajšek Tomaž – 1

MMNL 2024 – rezultati 4. kroga

4. krog – nedelja 12. 05. KRŠKA VAS 
ŠD ArtoŠD Krka0:6
ŠTKD NeviodunumŠRD Vel. Mraševo5:1
Gostilna Les Gofar tiskDrinkersi3:4
Cerkljeprost 
1.ŠD Krka330012:29
2.ŠTKD Neviodunum330014:79
3.ŠD Arto420211:136
4.Cerklje31116:64
5.Drinkersi411212:184
6.Gostilna Les Gofar tisk310210:103
7.ŠRD Vel. Mraševo40046:150

NASLEDNJI KROG:

5. krog – nedelja 19. 05. VEL. MRAŠEVO  
ŠRD Vel. MraševoGostilna Les Gofar tisk9 
ŠD KrkaŠTKD Neviodunum10 
CerkljeŠD Arto11 
Drinkersiprost  

DISCIPLINSKI UKREPI: 5. krog

  • Kožar Tomaž – ŠTKD Neviodunum – 5., krog

KAZNI ZA EKIPE:

STRELCI:

  1. Mlakar Jan (ŠTKD Neviodunum)                            7 zadetkov

DROBNOGLED:

Gostilna Les Gofar tisk : Drinkersi                               3 : 4 (2 : 2)

Cerjak Nik – 2, Golobič Jože – 1; Božič David – 2, Mihorič Jan – 1, Mihorič Rok – 1

ŠD Arto : ŠD Krka                                                          0 : 6 (0 : 2)

Petančič Tadej – 3, Stanič Nik – 2, Ajster Marko – 1

ŠTKD Neviodunum : ŠRD Vel. Mraševo                      5 : 1 (1 : 0)

Vrčko Janez – 2, Mlakar Jan – 2, Zakrajšek Tomaž – 1; Jarkovič Nejc – 1

MMNL 2024 – rezultati 3. kroga

3. krog – nedelja 21. 04. VELIKA VAS 
DrinkersiŠTKD Neviodunum4:6
ŠRD Vel. MraševoŠD Arto0:1
ŠD KrkaCerklje1:0
Gostilna Les Gofar tiskprost 
1.ŠD Arto320111:76 
2.ŠD Krka22006:26 
3.ŠTKD Neviodunum22009:66 
4.Cerklje31116:64 
5.Gostilna Les Gofar tisk21017:63 
6.Drinkersi30128:151 
7.ŠRD Vel. Mraševo30035:100 

NASLEDNJI KROG:

4. krog – nedelja 12. 05. KRŠKA VAS 
ŠD ArtoŠD Krka10
ŠTKD NeviodunumŠRD Vel. Mraševo11
Gostilna Les Gofar tiskDrinkersi12
Cerkljeprost 

DISCIPLINSKI UKREPI: 4. krog

  • Kožar Tomaž – ŠTKD Neviodunum – 4., 5., krog

KAZNI ZA EKIPE:

Cerklje – dres – 1x (plačano)

Drinkersi – dres – 1 x (plačano)

STRELCI:

  1. Janc David (ŠD Arto)                                               5 zadetkov
  2. Mlakar Jan (ŠTKD Neviodunum)                            5 zadetkov

DROBNOGLED:

Drinkersi : ŠTKD Neviodunum                                    4 : 6 ( )

Plankar Matic – 2,  Baznik Jaka  – 1, Božič Jure – 1; Mlakar Jan – 3, Račič Žiga – 2, Sodič Matevž – 1

ŠRD Veliko Mraševo : ŠD Arto                                     0 : 1 ( )

Janc David – 1

ŠD Krka : Cerklje                                                          1 : 0 ( )

Govekar Beno – 1

MMNL 2024 – REZULTATI 2. KROGA

2. krog – nedelja 14. 04. BUŠEČA VAS
CerkljeŠRD Vel. Mraševo4:3
ŠD ArtoDrinkersi7:2
ŠTKD NeviodunumGostilna Les Gofar tisk3:2
ŠD Krkaprost 
1.Cerklje21106:54
2.ŠD Arto210110:73
3.ŠD Krka11005:23
4.Gostilna Les Gofar tisk21017:63
5.ŠTKD Neviodunum11003:23
6.Drinkersi20114:91
7.ŠRD Vel. Mraševo20025:90

NASLEDNJI KROG:

3. krog – nedelja 21. 04. VELIKA VAS 
DrinkersiŠTKD Neviodunum9
ŠRD Vel. MraševoŠD Arto10
ŠD KrkaCerklje11
Gostilna Les Gofar tiskprost 

DISCIPLINSKI UKREPI: 3. krog

  • Kožar Tomaž – ŠTKD Neviodunum – 3., 4., 5., krog
  • Mihorič Rok – Drinkersi – 2 x rumeni = rdeči  – 1 tekma

KAZNI ZA EKIPE:

Gostilna les Gofar tisk – dres – 2x (plačano)

STRELCI:

  1. Janc David (ŠD Arto)                                               4 zadetki

DROBNOGLED:

Cerklje : ŠRD Vel. Mraševo                                5 : 3 (2: 1)

Kvartuh Jaka – 2, Travnikar Tim – 1, Grilc Primož – 1; Bizjak Primož – 2, Kuhar Boštjan – 1

ŠTKD Neviodunum : Gostilna Les Gofar tisk    3 : 2 (1 : 1)

Mlakar Jan – 2, Sodič Matevž – 1; Cerjak Nik – 2

ŠD Arto : Drinkersi                                              7 : 2 (3 : 0)

Žigante Urban – 3, Janc David – 2, Vidmar Mitja – 1, Mrgole Aleš – 1; Mirt Miha – 1, Božič David – 1