Category: Arhiv

PROGRAM DELA ZA LETO 2018

NOGOMETNA SEKCIJA:

– sodelovanje v TRIM LIGI – ekipa dečkov

– sodelovanje v MMNL Brežice – Krško – članska ekipa

– sodelovanje na turnirjih

– organizacija 41. nogometnega turnirja 13. 7.

– organizacija 12. turnirja med vasmi 20. 10.

– organizacija TRIM LIGE za dečke

– organizacija MMNL Brežice – Krško

– organizacija pokalnega turnirja  – TRIM LIGA – 23. 6.

– tekma poročeni : neporočeni 

– tekma člani : veterani 

– redna vadba – dečki

– redna vadba – ostali  celo leto – 2 uri tedensko

ŠAHOVSKA SEKCIJA:

– prvenstvo društva za vse kategorije 9. 3.

– šola šaha – marec

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

SEKCIJA ZA TENIS IN NAMIZNI TENIS:

– prvenstvo društva v namiznem tenisu za vse kategorije 13. in 14. 12.

– zimska liga ŠD Sušica v namiznem tenisu

– prvenstvo društva v tenisu za vse kategorije junij

– prvenstvo KS Cerklje ob Krki v namiznem tenisu za vse kategorije 18.  in 19. 1.

– odprto ekipno prvenstvo ŠD SUŠICA v namiznem tenisu 26. 1.

– šola tenisa – maj in junij

– šola namiznega tenisa – november

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

– redna vadba namizni tenis – zima

– redna vadba tenis – poleti

SEKCIJA ZA KOŠARKO IN ODBOJKO:

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

– tekma člani : veterani – košarka – 21. 1.

– tekma člani : veterani – odbojka – 28. 1.

– redna vadba  košarka, odbojka – zima

– redna vadba odbojka na pesku – poleti

SEKCIJA ZA ŠPORT IN REKREACIJO:

– 24. tek po vinski cesti 13. 10.

– prvenstvo društva v kolesarstvu za vse kategorije 2. 6.

– velikonočni pohod 22. 4.

– organizacija smučarskega izleta

– organizacija kolesarskega izleta

– izlet na tekmo svetovnega pokala v smučarskih poletih v Planici 23. 3

– sodelovanje na prireditvah drugih organizacij

– 36 redni zbor članov 12. 1.

– društveni izlet

Organi društva od ustanovitve dalje

UPRAVNI ODBOR

leto Predsednik Podpredsednik Tajnik Blagajnik Član
2019 Lopatič Grega Kožar Mitja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2017 Pavlovič Damjan I Kožar Mitja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2015 Pavlovič Damjan I Kožar Mitja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2013 Pavlovič Damjan I Lekić Tanja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2011 Pavlovič Damjan I Lekić Tanja Lopatič Marjan Tomše Roman  
2009 Lekić Tanja Pavlovič Damjan I Lopatič Marjan Tomše Roman  
2007 Lekić Tanja Unetič Darko Lopatič Marjan Tomše Roman  
2005 Lekić Tanja Unetič Darko Lopatič Marjan Tomše Roman  
2003 Lekić Tanja Pavlovič Damjan I Lopatič Marjan Tomše Roman  
2001 Lekić Tanja Pavlovič Damjan I Lopatič Marjan Tomše Roman  
1999 Lekić Tanja Kodrič Tomaž Lopatič Marjan Tomše Roman  
1997 Srečković Željko Lekić Tanja Lopatič Marjan Tomše Roman  
1995 Kovačević Drago Lekić Tanja Lopatič Marjan Jamnik Jožica  
1993 Kovačević Drago Pavlovič Pranc I Lopatič Marjan Jamnik Jožica  
1991 Kožar Franci Jamnik Vinko Lopatič Marjan Oštir Renata  
1989 Kožar Franci Jamnik Vinko Lopatič Marjan Oštir Renata  
1987 Jamnik Vinko Štefanič Alojz Lopatič Marjan Oštir Renata  
1985 Jamnik Vinko Kovačevič Drago Lopatič Marjan Lopatič Hedvika  
1983 Kožar Vlado st. Jamnik Vinko Lopatič Marjan Lopatič Martina (Mihajlović) Kožar Jože

Vodje sekcij

leto Nogomet Šah Nam. tenis in tenis Sport in rekreacija Smučanje Košarka in odbojka
2019 Veličevič Robert Hribar David Kožar Jure Turk Anže   Matijevič Aleš
2017 Kvartuh Gregor Hribar Srečko Kožar Jure Turk Anže   Matijevič Aleš
2015 Veličevič Robert Hribar Srečko Kožar Jure Turk Anže   Matijevič Aleš
2013 Veličevič Robert Hribar Srečko Kožar Jure Unetič Sandi   Kožar Mitja
2011 Kvartuh Gregor Hribar Srečko Kvartuh Jaka Unetič Sandi   Kožar Mitja
2009 Kvartuh Gregor Hribar Srečko Barbič Peter Unetič Sandi   Kožar Mitja
2007 Veličevič Robert Hribar Srečko Barbič Peter Kvartuh Jaka   Kožar Mitja
2005 Štefanič Milan Hribar Srečko Barbič Peter Zupančič Robert   Kožar Mitja
2003 Veličevič Robert Hribar Srečko Barbič Peter Zupančič Robert   Kožar Mitja
2001 Veličevič Robert Kovačević Dejan Barbič Peter Kožar Aleksander   Kožar Mitja
1999 Veličevič Robert Unetič Darko Kovačević Drago Kožar Aleksander   Kožar Mitja
1997 Kožar Franci Unetič Darko Kovačević Drago Lopatič Hedvika   Veličevič Robert
1995 Kožar Aleksander Unetič Darko Škul Igor Tomše R. (Lovše G)   Srečković Željko
1993 Štefanič Darko Unetič Darko Lekić Tanja Srečković Ž.(Tomše R) Zevnik Robi  
1991 Štefanič Milan Unetič Darko Hribar Srečko Lekić Tanja Prah Srečko  
1989 Štefanič Milan Kovačević Drago Tomše A, (Hribar S) Lavrinšek V(Lekić T) Prah Srečko  
1987 Štefanič Milan Tirmenštajn Boris Srečković Ž (Lavrinšek V) Tomše Albert Prah Srečko  
1985 Štefanič Alojz Tirmenštajn Boris Lavrinšek V,(Štefanič Mi) Tomše Albert Jurman Marjan  
1983 Štefanič Alojz Tirmenštajn Boris Zakovšek Edo Štefanič Franc (Tomše A,)    

NADZORNI ODBOR

leto Predsednik član Član Rezervni član Rezervni član
2019 Kožar Aleksander Hribar Srečko Pavlovič Damjan    
2017 Kožar Aleksander Veličevič Robert Lopatič Grega    
2015 Kožar Aleksander Kvartuh Gregor Pavlovič Alen Barbič Peter Barbič Jože
2013 Kožar Aleksander Kvartuh Gregor Matijevič Aleš Barbič Peter Barbič Jože
2011 Kožar Aleksander Kvartuh Marko Matijevič Aleš Barbič Peter Barbič Jože
2009 Kvartuh Jaka Kvartuh Marko Matijevič Aleš Pincolič Matjaž Barbič Jože
2007 Pavlovič Damjan I Kvartuh Gregor Kožar Aleksander Pavlovič Andrej II Matijevič Aleš
2005 Pavlovič Damjan I Veličevič Robert Kožar Aleksander Pavlovič Andrej II Kvartuh Jaka
2003 Kožar Aleksander Dornik Andrej Kožar Jože Pavlovič Andrej II Unetič Darko
2001 Hribar Srečko Kožar Jože Lopatič Hedvika Unetič Darko Jamnik Tanja
1999 Kožar Jože Lopatič Hedvika Hribar Srečko Pavlovič Damjan I Jamnik Tanja
1997 Kodrič Tomaž Jamnik Vinko Hribar Srečko Pavlovič Robi I Pavlovič Damjan I
1995 Hribar Srečko Jamnik Vinko Pavlovič Robi I Kodrič Martina Kovačević Marjana
1993 Hribar Srečko Jamnik Vinko Prah Srečko Lopatič Miran Komatar Jožica
1991 Pavlovič Franci I Štefanič Darko Kožar Jože Štefanič Martina Pavlovič Damjan I
1989 Pavlovič Franc I Gramc Martin Štefanič Darko Štefanič Martina Kožar Jože
1987 Kovačević Drago Lopatič Hedvika Kožar Franci Kožar Vlado ml. Kožar Jože
1985 Kožar Vlado st. Zakovšek Edo Kožar Jože Lopatič Miran Kožar Franci
1983 Pavlovič Franc I Tomše Albert Srečković Željko Kožar Cvetka Lopatič Ivan

DISCIPLINSKA KOMISIJA                                                                  GOSPODAR

leto Predsednik član Član   Gospodar
2019 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2017 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2015 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2013 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2011 Lopatič Ivan Pavlovič Franc I Jamnik Vinko   Lopatič Marjan
2009 Jamnik Vinko Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2007 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2005 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2003 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
2001 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
1999 Pavlovič Franc II Pavlovič Franc I Lopatič Ivan   Lopatič Marjan
1997 Kovačević Drago Lopatič Ivan Pavlovič Franci II   Lopatič Marjan
1995 Pavlovič Franci I Kožar Franci Baznik Miha st.   Lopatič Marjan
1993 Baznik Miha st. Štefanič Milan Kožar Franci   Hribar Srečko
1991 Kovačević Drago Baznik Miha st. Lopatič Hedvika   Unetič Darko (Jamnik V)
1989 Jurman Marjan Baznik Miha st. Lopatič Hedvika   Unetič Darko (Hribar S)
1987 Pavlovič Franc I Jurman Marjan Gramc Martin   Lopatič Miran
1985 Kovačević Drago Pavlovič Franc I Kožar Karl   Lopatič Marjan
1983 Kožar Karl Štefanič Milan Zakovšek Brane (Kovačevič Dr.)