Category: Namizni tenis

ŠD SUŠICADol. Pirošica

BILTEN

21. EKIPNI TURNIR V NAMIZNEM TENISU

Bušeča vas, 26. 01. 2019

Organizator:   ŠD Sušica

Datum:           26. 01. 2019

Kraj:               OŠ Bušeča vas

SODELUJOČE EKIPE:

  1. Podbočje (Dornik Marjan, Kuntarič Stane)
  2. ŠD Sušica I (Kvartuh Andrej, Sintič Žiga)
  3. ŠD Sušica II (Sintič Boštjan, Sintič Žan)
  4. ŠD Sušica III ( Zorko Klemen, Škaler Franc)
  5. ŠD Sušica IV ( Škaler Kajetan, Zorki Julia Eva)
  6. ŠD Sušica V (Škaler Filip, Zorko Vid Klemen)
  7. ŠD Sušica VI (Kožar Jure, Lopatič Marjan)
  8. ŠD Amater (Udovič Rok, Udovič Darko)

PREDTEKOVANJE:

SKUPINA A:

  1. krog:
 ŠD Sušica I : Podbočje   0 : 2
Kvartuh Andrej : Kuntarič Stane 2 : 3  
Sintič Žiga : Dornik Marjan 0 : 3  
ŠD Sušica IV : ŠD Sušica V   1 : 2
Škaler Kajetan : Zorko Vid Klemen 3 : 1  
Zorko Julia Eva : Škaler Filip 0 : 3  
Škaler K., Zorko E. : Zorko V., Škaler F 0 : 3  
  1. krog:
Podbočje : ŠD Sušica V   2 : 0
Dornik Marjan : Zorko Vid Klemen 3 : 0  
Kuntarič Stane : Škaler Filip 3 : 0  
ŠD Sušica I : ŠD Sušica IV   2 : 0
Kvartuh Andrej : Zorko Julia Eva 3 : 0  
Sintič Žiga : Škaler Kajetan 3 : 0  
  1. krog:
 ŠD Sušica IV : Podbočje   0 : 2
Škaler Kajetan : Kuntarič Stane 0 : 3  
Zorko Julia Eva : Doenik Marjan 0 : 3  
ŠD Sušica V : ŠD Sušica I   0 : 2
Škaler Filip : Sintič Žiga 0 : 3  
Zorko Vid Klemen : Kvartuh Andrej 0 : 3  

Lestvica

1 Podbočje 3 3 0 6 : 0 6
2 ŠD Sušica I 3 2 1 4 : 2 4
3 ŠD Sušica V 3 1 2 3 : 5 2
4 ŠD Sušica IV 3 0 3 1 : 6 0

SKUPINA B:

  1. krog:
 ŠD Sušica II : ŠD Sušica III   1 : 2
Sintič Boštjan : Škaler Franc 0 : 3  
Sintič Žan : Zorko Klemen 3 : 2  
Sintič B., Sintič Ž. : Škaler F., Zorko K. 0 : 3  
ŠD Sušica VI : ŠD Amater   0 : 2
Kožar Jure : Udovič Rok 1 : 3  
Lopatič Marjan : Udovič Darko 0 : 3  
  1. krog:
ŠD Sušica III : ŠD Amater   0 : 2
Zorko Klemen : Udovič Rok 0 : 3  
Škaler Franc : Udovič Darko 0 : 3  
ŠD Sušica II : ŠD Sušica VI   1 : 2
Sintič Boštjan : Lopatič Marjan 1 : 3  
Sintič Žan : Kožar Jure 3 : 1  
Sintič B., Sintič Ž. : Lopatič M., Kožar J. 2 : 3  
  1. krog:
ŠD Sušica VI : ŠD Sušica III   1 : 2
Kožar Jure : Škaer Franc 1 : 3  
Lopatič Marjan : Zorko Klemen 3 : 2  
Lopatič M., Kožar J. : Škaler F., Zorko K. 0 : 3  
ŠD Amater : ŠD Sušica II   2 : 0
Udovič Darko : Sintič Žan 3 : 0  
Udovič Rok : Sintič Boštjan 3 : 0  

Lestvica

1 ŠD Amater 3 3 0 6 : 0 6
2 ŠD Sušica III 3 2 1 4 : 4 4
3 ŠD Sušica VI 3 1 2 3 : 5 2
4 ŠD Sušica II 3 0 3 2 : 6 0

POLFINALE:

 Podbočje : ŠD Sušica III   2 : 0
Dornik Marjan : Škaler Franc 3 : 0  
Kuntarič Stane : Zorko Klemen 3 : 0  
ŠD Amater : ŠD Sušica I   1 : 2
Udovič Darko : Sintič Žiga 2 : 3  
Udovič Rok : Kvartuh Andrej 3 : 2  
Udovič D., Udovič R. : Sintič Ž., Kvartuh A. 0 : 3  

FINALE:

Podbočje : ŠD Sušica I   1 : 2
Dornik Marjan : Sintič Žiga 3 : 0  
Kuntarič Stane : Kvartuh Andrej 0 : 3  
Dornik M., Kuntarič S. : Sintič Ž., Kvartuh A. 0 : 3  

ZA 3. MESTO

ŠD Sušica III : ŠD Amater   0 : 2
Zorko Klemen : Udovič Rok 0 : 3  
Škaler Franc : Udovič Darko 0 : 3  

KONČNI VRSTNI RED:

  1. ŠD Sušica I
  2. Podbočje
  3. ŠD Amater
  4. ŠD Sušica III

Dol. Pirošica, 27. 1. 2019                                     Bilten izdelal: Marjan Lopatič

Ekipni turnir v namiznem tenisu

     ŠD SUŠICA  organizira                   

 ekipni turnir v NAMIZNEM TENISU

kdaj:   SOBOTA

26. 01. ob 18.30 v OŠ Bušeča vas

ŽREB: ob 19.00

Prijavnina 8€

V EKIPI NASTOPATA DVA ALI TRIJE IGRALCI

 NAGRADE:

1. mesto: pokal, praktična nagrada

2. mesto: pokal, praktična nagrada

3. mesto: pokal, praktična nagrada

4. mesto: praktična nagrada

Prijave pred začetkom turnirja!!

inf. tel. 031 556 040  (Jure), 040 870 514 (Marjan)

OBČINA BREŽICE       VABLJENI

Turnir KS v namiznem tenisu

ŠD SUŠICA                       

organizira prvenstvo KS Cerklje ob Krki

v NAMIZNEM TENISU

URNIK:             OŠ Bušeča vas

– PETEK 18. 1.

            ob 18.00 – dečki – posamezno

      ob 19.00 – veterani – posamezno

      ob 20.00 – člani – mešane dvojice

      ob 20.00 – članice – posamezno

– SOBOTA 19. 1.

            ob 18.30 – člani – posamezno

      ob 20.30 – člani – dvojice

 

PRIJAVNINA: 3€                         Nagrade: medalje

 

Prijave pred začetkom TURNIRJA.

Informacije tel.  031 556 040  (Jure), 040 870 514 (Marjan))

 

Pravico nastopa imajo: krajani, zaposleni v KS, člani društev iz KS Cerklje ob Krki   

 

                 OBČINA BREŽICE                        VABLJENI!

 

20. EKIPNI TURNIR V NAMIZNEM TENISU

ŠD SUŠICA

Dol. Pirošica

BILTEN

Bušeča vas, 27. 01. 2018

 SODELUJOČE EKIPE:

  1. Podbočje (Tomič Martin, Kuntarič Stane)
  2. ŠD Sušica I (Kvartuh Andrej, Kvartuh Roman)
  3. ŠD Sušica II (Kožar Jure, Lopatič Marjan)
  4. ŠD Amater (Udovič Rok, Udovič Darko)
  5. Budič (Budič Sandi)
  1. krog:

 

 ŠD Sušica I : ŠD Sušica II   2 : 0
Kvartuh Andrej : Kožar Jure 3 : 0
Kvartuh Roman : Lopatič Marjan 3 : 0

 

ŠD Amater : Podbočje   1 : 2
Udovič Darko : Tomič Martin 2 : 3
Udovič Rok : Kuntarič Stane 3 : 2
Udovič Rok, Udovič D. : Kuntarič Stane, Tomič M. 0 : 3

 

  1. krog:

 

 ŠD Sušica  II : ŠD Amater   0 : 2
Lopatič Marjan : Udovič Rok 0 : 3
Kožar Jure : Udovič Darko 0 : 3

 

Budič : ŠD Sušica I   1 : 2
Budič Sandi : Kvartuh Roman 3 : 0
                     : Kvartuh Andrej 0 : 3 bb
Budič Sandi : Kvartuh Roman, Kvartuh Andrej 0 : 3 bb

 

  1. krog:

 

 ŠD Amater : Budič   2 : 1
Udovič Darko : 3 : 0 bb
Udovič Rok : Budič Sandi 0 : 3
Udovič Rok, Udovič D. : Budič Sandi 3 : 0 bb

 

Podbočje : ŠD Sušica II   2 : 0
Kuntarič Stane : Kožar Jure 3 : 0
Tomič Martin : Lopatič Marjan 3 : 1
  1. krog:

 

Budič : Podbočje   1 : 2
Budič Sandi : Tomič Martin 3 : 0
                     : Kuntarič Stane 0 : 3 bb
 Budič Sandi : Kuntarič Stane, Tomič M 0 : 3 bb

 

ŠD Sušica I : ŠD Amater   0 : 2
Kvartuh Andrej : Udovič Rok 2 : 3
Kvartuh Roman : Udovič Darko 0        : 3

 

  1. krog:

 

Podbočje : ŠD Sušica I   2 : 1
Kuntarič Stane : Kvartuh Roman 3 : 0
Tomič Martin : Kvartuh Andrej 1 : 3
Kuntarič Stane, Tomič M : Kvartuh R., Kvartuh A. 3 : 0

 

ŠD Sušica II : ŠD Budič   2 : 1
Lopatič Marjan 3 : 0 bb
Kožar Jure : Budič Sandi 0 : 3
Lopatič Marjan, Kožar Jure : Budič Sandi 3 : 0 bb

 

Lestvica

 

1 Podbočje 4 4 0 8 : 3 8
2 ŠD Amater 4 3 2 7 : 3 6
3 ŠD Sušica I 4 2 2 4 : 6 4
4 ŠD Sušica II 4 1 3 2 : 7 2
5 Budič 4 0 4 4 : 8 0

 

Dol. Pirošica, 1. 2. 2018                                             Bilten izdelal: Marjan Lopatič

 

BILTEN prvenstvo KS Cerklje ob Krki v namiznem tenisu

ŠD SUŠICA

Dol. Pirošica

BILTEN

PRVENSTVO

KS CERKLJE OB KRKI V NAMIZNEM TENISU

 

Bušeča vas, 19 in 20. 1. 2018

 

Organizator:   ŠD Sušica

Datum:           19. in 20. 1. 2018

Kraj:               OŠ Bušeča vas

 

Število nastopajočih po kategorijah:

 

– dečki posamezno:

– veterani posamezno:            3

– člani mešane dvojice:

– članice:

– člani posamezno:                13

– člani dvojice:                        6

 

REZULTATI

 

 

VETERANI POSAMEZNO:

 

Polfinale:

Lopatič Marjan Tomič Martin 1 : 4

 

Finale:

 Dornik Marjan Tomič Martin 3 : 4

 

  1. mesto: Tomič Martin – ŠD Amater
  2. mesto: Dornik Marjan – ŠD Sušica
  3. mesto: Lopatič Marjan – ŠD Sušica

 

ČLANI POSAMEZNO:

 

  1. krog.
Kožar Patrik Sintič Žan 0 : 4
Kožar Jure Baznik Din 4 : 0
Udovič Darko Vintar Rok 4 : 0
Kvartuh Andrej Turšič Simon 4 : 0
Lopatič Marjan Hribar David 1 : 4

 

Četrtfinale:

Dornik Marjan Sintič Žan 4 : 0
Kožar Jure Tomič Martin 0 : 4
Udovič Darko Kvartuh Andrej 3 : 4
Hribar David Udovič Rok 2 : 4

 

Polfinale:

Dornik Marjan Tomič Martin 4 : 0
Kvartuh Andrej Udovič Rok 3 : 4

 

Finale:

Dornik Marjan Udovič Rok 3 : 4

 

Za 3. mesto:

Tomič Martin Kvartuh Andrej 0 : 4

 

  1. mesto: Udovič Rok – ŠD Amater
  2. mesto: Dornik Marjan – ŠD Sušica
  3. mesto: Kvartuh Andrej – ŠD Sušica
  4. mesto: Tomič Martin – ŠD Amater

 

 

ČLANI DVOJICE:

 

Četrtfinale:

Vintar Rok, Kožar Patrik Kožar Jure, Lopatič Marjan 1 : 3
Hribar David, Kvartuh Andrej Tomič Martin, Dornik Marjan 0 : 3

 

Polfinale:

Udovič Rok, Udovič Darko Sintič Žan, Baznik Din 3 : 1
Kožar Jure, Lopatič Marjan Tomič Martin, Dornik Marjan 0 : 3

 

Finale:

 Udovič Rok, Udovič Darko Tomič Martin, Dornik Marjan 1 : 3

 

Za 3. mesto

Sintič Žan, Baznik Din Kožar Jure, Lopatič Marjan 1 : 3

 

 

  1. mesto: Tomič Martin, Dornik Marjan – ŠD Amater, ŠD Sušica
  2. mesto: Udovič Rok, Udovič Darko – ŠD Amater
  3. mesto: Kožar Jure, Lopatič Marjan – ŠD Sušica
  4. mesto: Sintič Žan, Baznik Din – ŠD Sušica

 

 

 

Dol. Pirošica, 20. 1. 2018

 

Poročilo izdelal: Marjan Lopatič