20. EKIPNI TURNIR V NAMIZNEM TENISU

ŠD SUŠICA

Dol. Pirošica

BILTEN

Bušeča vas, 27. 01. 2018

 SODELUJOČE EKIPE:

  1. Podbočje (Tomič Martin, Kuntarič Stane)
  2. ŠD Sušica I (Kvartuh Andrej, Kvartuh Roman)
  3. ŠD Sušica II (Kožar Jure, Lopatič Marjan)
  4. ŠD Amater (Udovič Rok, Udovič Darko)
  5. Budič (Budič Sandi)
  1. krog:

 

 ŠD Sušica I : ŠD Sušica II   2 : 0
Kvartuh Andrej : Kožar Jure 3 : 0
Kvartuh Roman : Lopatič Marjan 3 : 0

 

ŠD Amater : Podbočje   1 : 2
Udovič Darko : Tomič Martin 2 : 3
Udovič Rok : Kuntarič Stane 3 : 2
Udovič Rok, Udovič D. : Kuntarič Stane, Tomič M. 0 : 3

 

  1. krog:

 

 ŠD Sušica  II : ŠD Amater   0 : 2
Lopatič Marjan : Udovič Rok 0 : 3
Kožar Jure : Udovič Darko 0 : 3

 

Budič : ŠD Sušica I   1 : 2
Budič Sandi : Kvartuh Roman 3 : 0
                     : Kvartuh Andrej 0 : 3 bb
Budič Sandi : Kvartuh Roman, Kvartuh Andrej 0 : 3 bb

 

  1. krog:

 

 ŠD Amater : Budič   2 : 1
Udovič Darko : 3 : 0 bb
Udovič Rok : Budič Sandi 0 : 3
Udovič Rok, Udovič D. : Budič Sandi 3 : 0 bb

 

Podbočje : ŠD Sušica II   2 : 0
Kuntarič Stane : Kožar Jure 3 : 0
Tomič Martin : Lopatič Marjan 3 : 1
  1. krog:

 

Budič : Podbočje   1 : 2
Budič Sandi : Tomič Martin 3 : 0
                     : Kuntarič Stane 0 : 3 bb
 Budič Sandi : Kuntarič Stane, Tomič M 0 : 3 bb

 

ŠD Sušica I : ŠD Amater   0 : 2
Kvartuh Andrej : Udovič Rok 2 : 3
Kvartuh Roman : Udovič Darko 0        : 3

 

  1. krog:

 

Podbočje : ŠD Sušica I   2 : 1
Kuntarič Stane : Kvartuh Roman 3 : 0
Tomič Martin : Kvartuh Andrej 1 : 3
Kuntarič Stane, Tomič M : Kvartuh R., Kvartuh A. 3 : 0

 

ŠD Sušica II : ŠD Budič   2 : 1
Lopatič Marjan 3 : 0 bb
Kožar Jure : Budič Sandi 0 : 3
Lopatič Marjan, Kožar Jure : Budič Sandi 3 : 0 bb

 

Lestvica

 

1 Podbočje 4 4 0 8 : 3 8
2 ŠD Amater 4 3 2 7 : 3 6
3 ŠD Sušica I 4 2 2 4 : 6 4
4 ŠD Sušica II 4 1 3 2 : 7 2
5 Budič 4 0 4 4 : 8 0

 

Dol. Pirošica, 1. 2. 2018                                             Bilten izdelal: Marjan Lopatič

 

40. turnir v malem nogometu

BILTEN      ŠD Sušica

Dol. Pirošica 

Bušeča vas, 8. 7. 2018

Sodelujoče ekipe:

  1. ŠD Sušica I
  2. ŠRD Veliko Mraševo
  3. Drinkersi
  4. Oblak Brege
  5. Bar Blondy
  6. ŠD Krka
  7. ŠD Sušica II
  8. NK Prijatelji Škocjan
  9. ŠTD Šutna
  10.  Sektor 4 – Pišece
  11.  Štajerci – Podsreda
  12. Mucki
  13. Buške Ljubljana
  14. Duško Team 2

 

Rezultati:

  1. krog:

ŠRD Vel. Mraševo: ŠD Sušica II                                          5 : 0

Duško Team 2 : ŠTD Šutna                                                  4 : 2

Oblak Brege : Mucki                                                             3 : 0

Sektor 4 : NK Prijatelji                                                          1 : 5

Drinkersi : Štajerci                                                                7 : 2

Bar Blondy : ŠD Sušica                                                         1 : 0

 

Četrtfinale:

ŠRD Vel. Mraševo : Duško Team 2                                     3 : 1

Oblak Brege . NK Prijatelji                                                  11: 0

Drinkersi : Bar Blondy                                                          1 : 3

ŠD Krka :  Buške                                                                  3 : 0

 

Polfinale:

ŠRD Vel. Mraševo : Oblak Brege                                         0 : 1

Bar Blondy : ŠD Krka                                                           1 : 1                 1 : 3 – 6m

 

Za 3. mesto:

 

ŠRD Vel. Mraševo : Bar Blondy                                                                  5 : 4 – 6m

Finale:

Oblak Brege : ŠD Krka                                                          2 : 2                 4 : 2 – 6m

 

Končni vrstni red:

  1. Oblak Brege
  2. ŠD Krka
  3. ŠRD Vel. Mraševo
  4. Bar Blondy

 

Najboljši igralec:      Gregor Klemenčič (Oblak Brege)                                     

Najboljši vratar:       David Leskovšek  (ŠD Krka)

 Dol. Pirošica, 9. 7. 2018

Bilten izdelal: Marjan Lopatič

 

 

 

Pokalni turnir Trim liga

Bušeča vas, 19. 06. 2016 ob 18.00

REZULTATI:

Polfinale:

ŠTD Šutna : Podbočje                                          0 : 2

ŠD Sušica : TŠKD Črešnjice                                1 : 1            3 : 4 – 6m

 

Za 3. mesto:

ŠTD Šutna . ŠD Sušica                                         0 : 1

 

Finale:

Podbočje : TŠKD Črešnjice                                  9 : 0

 

Najboljši igralec turnirja: Gašper Jurečič  – Podbočje

Trim liga

Trim liga – dečki – 2018

  1. krog nedelja 3. 6.

 

MND Smednik ŠRD Vel. Mraševo 3:8
ŠD Sušica TŠKD Črešnjice 3:9
ŠD Vel. Podlog prost
  1. krog nedelja 10. 6.

 

TŠKD Črešnjice MND Smednik 6:6
ŠRD Vel. Mraševo ŠD Vel. Podlog 5:2
ŠD Sušica prost

 

  1. krog nedelja 17. 6.

 

ŠD Vel. Podlog TŠKD Črešnjice 5:5
MND Smednik ŠD Sušica 15:4
ŠRD Vel. Mraševo prost

 

1 ŠD Vel. Podlog 8 5 2 1 47 : 23 17
2 TŠKD Črešnjice 8 4 4 0 39 : 24 16
3 ŠRD Vel. Mraševo 8 4 0 4 43 : 28 12
4 MND Smednik 8 3 2 3 41 : 31 11
5 ŠD Sušica 8 0 0 8 16 : 80 0

Pokalni turnir

predkrog:

ŠD Sušica : TŠKD Črešnjice                      2: 2      6:5 – 6m

 

Polfinale:

ŠD Vel. Podlog : ŠRD Vel. Mraševo       2 : 2     4:3 – 6m

MND Smednik : ŠD Sušica                          6 : 1

za 3. mesto:

 

ŠRD Vel. Mraševo : ŠD Sušica                 7 : 1

Finale:

ŠD Vel. Podlog : MND Smednik               1 : 4

 

Najboljši igralec – Andraž Tomažin

BILTEN prvenstvo KS Cerklje ob Krki v namiznem tenisu

ŠD SUŠICA

Dol. Pirošica

BILTEN

PRVENSTVO

KS CERKLJE OB KRKI V NAMIZNEM TENISU

 

Bušeča vas, 19 in 20. 1. 2018

 

Organizator:   ŠD Sušica

Datum:           19. in 20. 1. 2018

Kraj:               OŠ Bušeča vas

 

Število nastopajočih po kategorijah:

 

– dečki posamezno:

– veterani posamezno:            3

– člani mešane dvojice:

– članice:

– člani posamezno:                13

– člani dvojice:                        6

 

REZULTATI

 

 

VETERANI POSAMEZNO:

 

Polfinale:

Lopatič Marjan Tomič Martin 1 : 4

 

Finale:

 Dornik Marjan Tomič Martin 3 : 4

 

  1. mesto: Tomič Martin – ŠD Amater
  2. mesto: Dornik Marjan – ŠD Sušica
  3. mesto: Lopatič Marjan – ŠD Sušica

 

ČLANI POSAMEZNO:

 

  1. krog.
Kožar Patrik Sintič Žan 0 : 4
Kožar Jure Baznik Din 4 : 0
Udovič Darko Vintar Rok 4 : 0
Kvartuh Andrej Turšič Simon 4 : 0
Lopatič Marjan Hribar David 1 : 4

 

Četrtfinale:

Dornik Marjan Sintič Žan 4 : 0
Kožar Jure Tomič Martin 0 : 4
Udovič Darko Kvartuh Andrej 3 : 4
Hribar David Udovič Rok 2 : 4

 

Polfinale:

Dornik Marjan Tomič Martin 4 : 0
Kvartuh Andrej Udovič Rok 3 : 4

 

Finale:

Dornik Marjan Udovič Rok 3 : 4

 

Za 3. mesto:

Tomič Martin Kvartuh Andrej 0 : 4

 

  1. mesto: Udovič Rok – ŠD Amater
  2. mesto: Dornik Marjan – ŠD Sušica
  3. mesto: Kvartuh Andrej – ŠD Sušica
  4. mesto: Tomič Martin – ŠD Amater

 

 

ČLANI DVOJICE:

 

Četrtfinale:

Vintar Rok, Kožar Patrik Kožar Jure, Lopatič Marjan 1 : 3
Hribar David, Kvartuh Andrej Tomič Martin, Dornik Marjan 0 : 3

 

Polfinale:

Udovič Rok, Udovič Darko Sintič Žan, Baznik Din 3 : 1
Kožar Jure, Lopatič Marjan Tomič Martin, Dornik Marjan 0 : 3

 

Finale:

 Udovič Rok, Udovič Darko Tomič Martin, Dornik Marjan 1 : 3

 

Za 3. mesto

Sintič Žan, Baznik Din Kožar Jure, Lopatič Marjan 1 : 3

 

 

  1. mesto: Tomič Martin, Dornik Marjan – ŠD Amater, ŠD Sušica
  2. mesto: Udovič Rok, Udovič Darko – ŠD Amater
  3. mesto: Kožar Jure, Lopatič Marjan – ŠD Sušica
  4. mesto: Sintič Žan, Baznik Din – ŠD Sušica

 

 

 

Dol. Pirošica, 20. 1. 2018

 

Poročilo izdelal: Marjan Lopatič