Avtor: Daniel Prša

BILTEN 24. EKIPNEGA TURNIRJA V NAMIZNEM TENISU

Bušeča vas, 27. 01. 2024

Organizator: ŠD Sušica

Datum:           27. 01. 2024

Kraj:               OŠ Bušeča vas

SODELUJOČE EKIPE:

  1. Glasbena šola Brežice (Cerinski Beroslav, Polanec Uroš)
  2. Podbočje (Kuntarič Stane, Dornik Marjan)
  3. ŠD Sušica I (Sintič Žiga, Kvartuh Andrej)
  4. ŠD Sušica II (Prša Daniel,Sintič Žan)
  5. ŠD Sušica III (Zorko Vid Klemen, Škaler Filip)
  6. ŠD Sušica IV (Kožar Jure, Lopatič Marjan)
  7. ŠD Sušica V (Štefanič Naj, Štefanič Sandi)
  8. Irti Čatež ob Savi (Irt Jan, Irt Boris)
  9. Čateške toplice (Debelak Dejan, Irt Jakob, Kožar Tiam)
  10. B&B Jesenice na Dolenjskem (Zevnik Barbara, Krošelj Bojan)
  11. Pikapolonica Župeča vas(Vehabović Dino, Škaler Kajetan)

SKUPINA A

  1. krog:
 ŠD Sušica I : Irti 2 : 1
Sintič Žiga : Irt Boris3 : 0 
Kvartuh Andrej : Irt Jan2 : 3 
Sintič Žiga, Kvartuh Andrej : Irt Boris, Irt Jan3 : 0 
  1. krog:
ŠD Sušica V : ŠD Sušica I 0 : 2
Štefanič Naj : Kvartuh Andrej0 : 3 
Štefanič Sandi : Sintič Žiga0 : 3 
  1. krog:
 Irti : ŠD Sušica V 2 : 0
Irt Jan : Štefanič Sandi3 : 0 
Irt Boris : Štefanič Naj3 : 1 

Lestvica

1ŠD Sušica I2204 : 14
2Irti2113 : 22
3ŠD Sušica V2020 : 40

SKUPINA B

  1. krog:
 ŠD Sušica II : B&B 2: 0
Prša Daniel : Krošelj Bojan3 : 0 
Sintič Žan : Zevnik Barbara3 : 0 
  1. krog:
 Glasbena šola Brežice : ŠD Sušica II 0 : 2
Cerinski Beroslav : Sintič Žan0 : 3 
Polanec Uroš : Prša Daniel0 : 3 
  1. krog:
 B&B& : Glasbena šola Brežice 0 : 2
Zevnik Barbara : Polanec Uroš0 : 3 
Krošelj Bojan : Cerinski Beroslav0 : 3 

Lestvica

1ŠD Sušica II2204 : 04
2Glasbena šola Brežice2112 : 22
3B&B2020 : 40

SKUPINA C

  1. krog:
 ŠD Sušica III : Čateške toplice 2: 0
Zorko Vid Klemen : Irt Jakob3 : 1 
Škaler Filip : Debelak Dejan3 : 0 
  1. krog:
Pikapolonica : ŠD Sušica III 2 : 1
Vehabović Dino : Škaler Filip2 : 3 
Škaler Kajetan : Zorko Vid Klemen3 : 2 
Vehabović Dino, Škaler Kajetan : Škaler Filip, Zorko Vid Klemen3 : 2 
  1. krog:
 Čateške toplice : Pikapolonica 2 : 1
Debelak Dejan : Škaler Kajetan3 : 0 
Kožar Tiam : Vehabović Dino1 : 3 
Debelak Dejan, Kožar Tiam  : Vehabović Dino, Škaler Kajetan3 : 1 

Lestvica

1ŠD Sušica III2113 : 22
2Pikapolonica2113 : 32
3Čateške toplice2112 : 32

SKUPINA D

  1. krog:
 Podbočje : ŠD Sušica IV   2: 0
Kuntarič Stane : Lopatič Marjan3 : 0 
Dornik Marjan : Kožar Jure3 : 0 

Lestvica

1Podbočje1102 : 02
2ŠD Sušica IV1010 : 20

ČETRTFINALE

ŠD Sušica I : Glasbena šola Brežice 2 : 1
Sintič Žiga : Polanec Uroš3 : 0 
Kvartuh Andrej : Cerinski Beroslav0 : 3 
Sintič Žiga, Kvartuh Andrej : Polanec Uroš, Cerinski Breoslav3 : 0 
ŠD Sušica II : Irti 2 : 0
Prša Daniel : Irt Boris3 : 0 
Sintič Žan : Irt Jan3 : 2 
ŠD Sušica III: ŠD Sušica IV 2 : 0
Zorko Vid Klemen : Lopatič Marjan3 : 1 
Škaler Filip : Kožar Jure3 : 0 
Podbočje : Pikapolonica 2 : 0
Kuntarič Stane : Škaler Kajetan3 : 1 
Dornik Marjan: Vehabović Nino3 : 1 

POLFINALE

ŠD Sušica I : ŠD Sušica III 2 : 0
Sintič Žiga : Škaler Filip3 : 0 
Kvartuh Andrej : Zorko Vid Klemen3 : 1 
ŠD Sušica II : Podbočje 0 : 2
Prša Daniel : Dornik Marjan2 : 3 
Sintič Žan : Kuntarič Stane0 : 3 

FINALE:

ŠD Sušica I : Podbočje 2 : 0
Sintič Žiga : Dornik Marjan3 : 2 
Kvartuh Andrej : Kuntarič Stane3 : 0 

ZA 3. MESTO

ŠD Sušica II : ŠD Sušica II 2 : 0
Prša Daniel : Škaler Filip3 : 1 
Sintič Žan : Zorko Vid Klemen3 : 0 

KONČNI VRSTNI RED:

  1. ŠD Sušica I
  2. Podbočje
  3. ŠD Sušica II
  4. ŠD Sušica III

Dol. Pirošica, 28. 01. 2024                                          Bilten izdelal: Marjan Lopatič


Ekipni turnir v namiznem tenisu

kdaj:

ŽREB: ob 19.00

Prijavnina 10€.

V EKIPI NASTOPATA DVA ALI TRIJE IGRALCI

 NAGRADE:

1. mesto: pokal, praktična nagrada

2. mesto: pokal, praktična nagrada

3. mesto: pokal, praktična nagrada

4. mesto: praktična nagrada

Prijave pred začetkom turnirja!!

inf. tel. 031 556 040  (Jure), 040 870 514 (Marjan)

OBČINA BREŽICE       

VABLJENI

Ekipni turnir v namiznem tenisu


BILTEN PRVENSTVA KS CERKLJE OB KRKI V NAMIZNEM TENISU

Bušeča vas, 19. in 20. 1. 2024

Organizator: ŠD Sušica

Datum:           19. in 20. 1. 2024

Kraj:               OŠ Bušeča vas

Število nastopajočih po kategorijah:

– dečki posamezno:                  4   

– veterani posamezno:              5

– člani posamezno:                   8

– člani dvojice:                         4

REZULTATI

Polfinale

Štefanič NajKožar Matic4 : 0
Kožar JanStarčič Lan0 : 4

Finale:

 Štefanič NajStarčič Lan1 : 4

Za 3. mesto:

 Kožar MaticKožar Jan4 : 0

1. mesto: Starčič Lan – ŠD Amater

2. mesto: Štefanič Naj – ŠD Sušica

3. mesto: Kožar Matic – ŠD Sušica

4. mesto. Kožar Jan – ŠD Sušica

Četrtfinale:

Lopatič MarjanŠtefanič Sandi1 : 4

Polfinale:

Dornik MarjanKožar Jure4 : 0
Štefanič SandiPrša Daniel1 : 4

Finale:

 Dornik MarjanPrša Daniel4 : 2

Za 3. mesto:

 Kožar JureŠtefanič Sandi2 : 4

1. mesto: Dornik Marjan – ŠD Sušica

2. mesto: Prša Daniel – ŠD Sušica

3. mesto: Štefanič Sandi – ŠD Sušica

4. mesto: Kožar Jure – ŠD Sušica

Četrtfinale:

Kvartuh AndrejLopatič Marjan4 : 0
Sintič ŽanUdovič Rok0 : 4
Prša DanielStarčič Lan4 : 1
Dornik MarjanSintič Žiga3 : 4

Polfinale:

Kvartuh AndrejUdovič Rok3 : 4
Prša DanielSintič Žiga1 : 4

Finale:

Udovič RokSintič Žiga3 : 4

Za 3. mesto:

Kvartuh AndrejPrša Daniel4 : 1
  1. mesto: Sintič Žiga – ŠD Sušica
  2. mesto: Udovič Rok – ŠD Amater
  3. mesto: Kvartuh Andrej – ŠD Sušica
  4. mesto: Prša Daniel – ŠD Sušica

Polfinale:

Sintič Žiga, Kvartuh AndrejKožar Jan, Kožar Jure3 : 0
Udovič Rok, Starčič LanPrša Daniel, Sintič Žan0 : 3

Finale:  

 Sintič Žiga, Kvartuh AndrejPrša Daniel, Sintič Žan3 : 2

Za 3. mesto

Kožar Jan, Kožar JureUdovič Rok, Starčič Lan0 : 3

1. mesto: Sintič Žiga, Kvartuh Andrej – ŠD Sušica

2. mesto: Sintič Žan, Prša Daniel – ŠD Sušica

3. mesto: Udovič Rok, Starčič Lan – ŠD Amater

4. mesto: Kožar Jure, Kožar Jan – ŠD Sušica

Dol. Pirošica, 21. 1. 2024

Poročilo izdelal: Marjan Lopatič


NAMIZNI TENIS – prvenstvo KS Cerklje ob Krki

URNIK:             OŠ Bušeča vas

– PETEK 19. 1. 2024

ob 18.00 – dečki – posamezno (2009 in mlajši)

ob 19.00 – veterani – posamezno (1989 in starejši)

– SOBOTA 20. 1. 2024

ob 18.00 – člani absolutno – posamezno

ob 19.30 – člani – dvojice

PRIJAVNINA: 3€                         Nagrade: medalje

Prijave pred začetkom TURNIRJA.

Informacije tel.  031 556 040  (Jure), 040 870 514 (Marjan)

Pravico nastopa imajo: krajani, zaposleni v KS, člani društev iz KS Cerklje ob Krki  

OBČINA BREŽICE                          

VABLJENI!

MMNL 2023 – rezultati 8. kroga

  8. krog – nedelja 22.10.    KRŠKA VAS            
ŠTKD NeviodunumŠD Krka4:4
DrinkersiGostilna Les Gofar tisk4:6
CerkljeMNK Blondy5:4
ŠRD Vel. MraševoŠD Arto3:2
1.ŠTKD Neviodunum14102272:3332 
2.Gostilna Les Gofar tisk1492341:2829 
3.Drinkersi1481557:3925 
4.ŠD Krka1465340:3123 
5.ŠD Arto1451843:4616 
6.ŠRD Vel. Mraševo1451820:4516 
7.Cerklje1441928:5513 
8.MNK Blondy14211127:516-1

NASLEDNJI KROG:

DISCIPLINSKI UKREPI: 1. krog 2024

  • Žičkar Borut – MNK Blondy – 3 x rumeni

KAZNI ZA EKIPE:

  • MNK Blondy 1 x dres

STRELCI:

  1. Mlakar Jan (ŠTKD Neviodunum)                 31 zadetkov

DROBNOGLED:

ŠRD Veliko Mraševo : ŠD Arto                             3 : 2    (2 : 0)

Bizjak Primož – 2, Sporiš Lovro – 1; Grm Sašo – 1, Žigante Urban – 1

Drinkersi : Gostilna Les Gofar tisk                       4 : 6    (2 : 4)

Plankar matic – 2, Arh Miha – 1, Mihorič Rok – 1; Gramc Jure – 2, Lokar Klaudio – 2, Golobič Jože – 1, Rostohar Jernej – 1

Cerklje : MNK Blondy                                            5 : 4    (0 : 1 )

Baznik Matej – 2, Baznik Jurij – 1, Baznik Filip – 1, Hribar David – 1: Grilc Primož – 3, Motore Jaka – 1

ŠTKD Neviodunum : ŠD Krka                              4 : 4    (3 : 1)

Zakrajšek Tomaž – 2, Vrčko Janez – 1, Mlakar Jan – 1; Zajec Blaž – 2, Pirc Nik – 1, Govekar Beno – 1